Każdy rodzic chce, aby pokój jego dziecka był wyjątkowy i żeby maluch miał przyjemne i dobre warunki do rozwijania się. Często zdarza się, że taki pokój potrzebuje zawierać w sobie wiele rzeczy: przewijak, fotel do karmienia, łóżeczko i mnóstwo miejsca na ciuszki, pielęgnacje dziecka, pampersy. Na koniec okazuje się, że pomieszczenie wygląda zbyt poważnie i mało fascynująco dla małego dziecka – jak tego uniknąć?

Dekorowanie wnętrz – podstawa ich wykończenia

Na ogólny wygląd pomieszczenia wpływa wiele czynników, między innymi ilość okien i światła naturalnego w pokoju, jego metraż, wykończenie ścian podłóg oraz wybór odpowiednich lamp. Dochodzą do tego meble, które nadają klimatu oraz funkcjonalne dodatki, które w niektórych pomieszczeniach są niezbędne takie jak wiatraki, dywany czy zasłony albo rolety.

Okazuje się, że dodatkami i ozdobami jesteśmy w stanie całkowicie zmienić wygląd i charakter pomieszczenia. Naklejki do pokoju dziecka, szablony malarskie na ścianę, fototapety, kolaż zdjęciowy – to tylko kilka propozycji, które pomogą upiększyć i spersonalizować wnętrza pokojów. Do tego dochodzą także kolorystyczne akcenty – zasłony, koce, poduszki, narzuty na łóżka i fotele.

Naklejki do pokoju dziecka – pomysł na wykończenie pokoju

Jako rodzice chcemy sprawić, aby dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo w swoim pokoju. Warto go zaopatrzyć w rzeczy, które nasz maluch lubi – w takim pokoju będzie chętniej spędzać czas, zasypiać, bawić i uczyć się. Zainteresowania dzieci zmieniają się naprawdę szybko, warto ich zapytać, co na dany moment je interesuję.

Na szczęście na rynku obecnie istnieje wiele naklejek do pokoju dziecka na ściany. Wzory są przeróżne: księżniczki, samochody, drzewa, postacie z bajek, z gier, napisy, gwiazdki, kosmos – można przebierać w nich godzinami.

Gdzie je dostać, co jest potrzebne?

Przyklejanie naklejek jest banalnie proste – działają tak jak te mniejsze. Odklejamy folię zabezpieczającą, przykładamy do ściany, uważamy, żeby żaden z rogów się nie zagiął. Ewentualne pęcherzyki powietrza, które mogą powstać, gdy naklejka jest większych rozmiarów możemy przebić igłą.

Naklejki na ścianę znajdziemy w większych sklepach budowlanych (Ikea, Castorama), ale największy wybór będzie w sklepach online, które mają znacznie większy asortyment i specjalizują się w tej dziedzinie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.szabloneria.pl/k81,naklejki-do-pokoju-dziecka.html.

Author

Comments are closed.

Pin It