Szukając idealnego kompletu wypoczynkowego do naszego ogrodu czy na taras nie ma lepszej opcji niż meble ogrodowe technorattan. Nowoczesne meble tego typu zaskoczą nas nie tylko olbrzymim wyborem elementów, ale przede wszystkim trwałością i profilowaniem. Co warto wiedzieć o meblach technorattanowych? Jakie wybierać na taras, na balon czy do ogrodu?

Meble ogrodowe technorattan – uniwersalne rozwiązanie dla każdej przestrzeni

Nowoczesne meble technorattanowe nie bez przyczyny są jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranych. Meble te świetnie sprawdzają siew  różnych przestrzeniach, nie tylko prywatnych – wysoka odporność mebli tego typu na uszkodzenia sprawia, że meble ogrodowe technorattan są chętnie wybierane również do stref wypoczynkowych hoteli, pensjonatów. 

Jak skonstruowane są meble ogrodowe technorattan? Projektanci stawiają tu przede wszystkim na trwałe materiały. Meble takie posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, które nie odkształcają się i nie są podatne na pojawianie się ognisk korozji. Jest to zasługą malowania proszkowego. Dodatkowo zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczne zmniejszenie wagi mebla, co przekłada się na łatwość jego podnoszenia, przenoszenia. Okrycie tworzy plecionka technorattanowa – to tworzywo syntetyczne, które doskonale imituje naturalny rattan. Plecionka jest nieporowata – oznacza to, że nie chłonie ona wilgoci czy brudu. Meble technorattanowe są odpowiednio profilowane, aby zapewniały wygodę i stabilne podparcie dla pleców. 

Meble ogrodowe technorattan – co znajdziemy w kolekcjach?

Rozbudowane kolekcje mebli technorattanowych pozwolą nam na wybranie elementów idealnie dopasowanych do naszych potrzeb. Na tarasy i do ogrodów warto rozważyć sofy narożne, wygodne leżanki ogrodowe czy fotele wiszące w kształcie kokonów. Na balkony projektanci zaproponują nam komplety kawowe składające się ze stolika i kilku wygodnych krzeseł. 

Author

Comments are closed.

Pin It