Ciemna kuchnia jest modna. Należy jednak uważać na takie połączenia, ponieważ nie wszędzie się one sprawdzają. Ciemne kolory to motyw, który można zastosować w pomieszczeniach o dużych rozmiarach. Powinno się ich unikać w kuchniach o małym metrażu. Jak może wyglądać kuchnia w ciemnych barwach?

Ciemna kuchnia z drewnem

Ciemna kuchnia z drewnem to świetna propozycja dla wszystkich miłośników natury. Drewniane elementy pozwalają na ocieplenie wnętrza. Czarny kolor w połączeniu z drewnem w naturalnej oprawie to jeden z najlepszych pomysłów na aranżację całego wnętrza. Czy czarny kolor to dobry pomysł, jeżeli chodzi o kuchnię? Jak najbardziej, ponieważ jest to kolor mało brudzący. Jak przekonują użytkownicy takiej kuchni, zabrudzenia nie są aż tak widoczne na pierwszy rzut oka. Aczkolwiek należy pamiętać o ich regularnym usuwaniu, aby móc zadbać w całości o swoją kuchnię.

Ciemna kuchnia w płytkach

Ciemna kuchnia nie musi oznaczać tylko i wyłącznie mebli. Mogą to również być płytki w geometryczne wzory. Czarne płytki w połączeniu ze złotymi przebłyskami to najmodniejsza propozycja od architektów wnętrz. Styl glamour cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników i jest bardzo często zapraszany do wielu pomieszczeń. Do tego można dobrać czarne meble kuchenne w macie, przykładowo ze złotymi klamkami, czy też innymi dodatkami w takim odcieniu. Odpowiednim uzupełnieniem do takiego pomieszczenia kuchennego będzie ozdobna lampa sufitowa, która w całości pozwoli na oświetlenie całego wnętrza. 

Author

Comments are closed.

Pin It zobacz Hoker do kuchni z oparciem