Jak zmienić przestrzeń ogrodową, aby była dopasowana do różnych oczekiwań domowników i naszych gości? Okazuje się, że zaaranżowanie funkcjonalnej przestrzeni jest dzisiaj prostsze niż myślimy – producenci oferują nam wiele interesujących kompletów mebli ogrodowych i licznych dodatków. Jednym z elementów chętnie wybieranych jest fotel bujany ogrodowy. Czy to mebel dla nas?

Fotel bujany ogrodowy na tarasie czy balkonie

Fotel bujany ogrodowy to mebel uniwersalny, który w czasie lata może stać w przestrzeni przydomowej, jesieni i zimą zaś może być wniesiony do wnętrza… i nadal cieszyć oczy! Fotel bujany ogrodowy jest produktem wybieranym przez wielu klientów – zachwyca ich przede wszystkim forma fotela, ale i jego design. Fotel bujany ogrodowy ma formę kokonu zawieszonego na wysokim stelażu. Wewnątrz kokonu umieszczono wygodne poduszki, które znacząco wpływają na nasz poziom komfortu. Obszerny kokon pozwoli nam na wygodne czytanie książki, drzemanie… czy bujanie w obłokach. Dodatkowo kokon skutecznie ochroni nas przed promieniowaniem słonecznym, jak również przed silnymi podmuchami wiatru. 

Jak zbudowany jest fotel bujany ogrodowy?

Fotel bujany ogrodowy to konstrukcja osadzona na aluminiowym stelażu. Zastosowanie aluminium pozwoliło na zmniejszenie wagi mebla, co z kolei przekłada się na jego wygodne przesuwanie. Aluminium malowane jest proszkowo co oznacza, że jest ono wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne czy wnikanie wilgoci. Wierzch mebla pokrywa poliuretanowa plecionka imitująca do złudzenia naturalny rattan. Technorattan jest odporny na wnikanie brudu i wilgoci, zabezpieczony przed ścieraniem, zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, przez co możemy wybrać fotel bujany ogrodowy w kolorze jaki nam odpowiada.

Author

Comments are closed.

Pin It zobacz Hoker do kuchni z oparciem