Każdego dnia wiele czasu spędzamy w kuchniach – gotujemy, podajemy posiłki, popijamy kawę. Ważne jest, aby przestrzeń kuchenna była elegancka, funkcjonalna i dostosowana do konkretnych potrzeb. Decydując się na zmianę aranżacji tego wnętrza, warto postawić na kuchnie na wymiar. Czy to rozwiązanie pozwoli cieszyć się niebanalnym wnętrzem?

Czym są kuchnie na wymiar?

Nowoczesne kuchnie na wymiar to komplety meblowe, tworzone od początku do końca na konkretne zamówienie dla danej przestrzeni. Kuchnie na wymiar pozwalają na zaprojektowanie wymarzonej kuchni, ale tez na optymalne wykorzystanie wnętrza oraz jego potencjału – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu mebli kuchennych na wymiar. Rozwiązanie, jakim są kuchnie na wymiar, są coraz chętniej stosowane w polskich domach. Stolarze i projektanci tworzący kuchnie na wymiar zaproponują funkcjonalne regały, półki wiszące i stojące, elementy meblowe pod zabudowę sprzętów AGD, ale też szafki cargo, słupki. Kuchnie na wymiar pozwolą również na wykorzystanie lub ukrycie problematycznych elementów wnętrza, takich jak wnęki czy skosy. Kuchnie na wymiar pozwolą też na zrealizowanie wnętrza marzeń. Kuchnie na wymiar to nieograniczone możliwości związane z wyborem materiałów czy dodatków. Kuchnie na wymiar mogą być wykonane z płyt meblowych laminowanych, lakierowanych, litego drewna płyt fornirowanych.

Jak tworzone są kuchnie na wymiar?

Wiele osób zastanawia się, jak tworzone są kuchnie na wymiar? Pierwszym krokiem jest dokładne zmierzenie pomieszczenia i określenie problematycznych elementów, takich jak skosy czy wnęki. Kolejno do pracy przystępuje projektant, który na podstawie potrzeb i oczekiwań klienta tworzy propozycję zabudowania wnętrza. Klient decyduje o materiałach, kolorach, akcesoriach, rozwiązaniach. Po akceptacji projektu do pracy przystępują stolarze. Ostatnim etapem realizacji jest montaż kuchni.

Author

Comments are closed.

Pin It