Przydomowy taras może być naszym przedłużeniem salonu w lecie, o ile tylko wybierzemy odpowiednie meble i ozdoby na taras. Pośród wielu ciekawych produktów warto zwrócić uwagę nie tylko na wygodne poduszki, siedziska czy pledy, ale również na nowoczesne oświetlenie tarasowe, które nie tylko pozwoli nam wygodniej poruszać się po tarasie po zmroku, ale też doskonale uzupełni przestrzeń. 

Ozdoby na taras – romantyczny lampion!

Chcąc zaaranżować nasz taras w stylu rustykalnym czy romantycznym nie ma lepszej opcji na ozdoby na taras niż rattanowe lampiony. Lampiony tworzone są z naturalnego włókna rattanowego – pnącza pozyskiwane są z upraw o zrównoważonym rozwoju co oznacza, że nie jest niszczone środowisko naturalne. Lampiony z rattanu nadadzą przestrzeni estetyki, sprawią, że stanie się ona przyjemniejsza dla oczu, a wieczorami rozświetlą przestrzeń drgającym światłem. Wewnątrz lampionu znajduje się szklane naczynie, wewnątrz którego możemy ustawić świecę i w bezpieczny sposób ją zapalić. Sam lampion może być postawiony na posadzce, na parapecie, stole czy też zawieszony na specjalnie przygotowanych linkach. Takie ozdoby na taras sprawią, że odpoczynek na tarasie będzie jeszcze przyjemniejszy!

Lampy solarne – funkcjonalne ozdoby na taras

Sposobem na rozświetlenie tarasu czy też ścieżek przebiegających przez nasz ogród są lampy solarne – są one dzisiaj projektowane w taki sposób, że doskonale sprawdzą się również jako ozdoby na taras nowoczesny. Meble tarasowe oświetlone jasnym światłem lamp prezentować się będą doskonale! Jak działają lampy tego typu? Są one ładowane na dwa sposoby: możemy wykorzystywać do tego klasyczne gniazdka i kabel USB, jak i promienie słoneczne. Lampy świecą w kilku trybach i to warunkuje zużywanie przez nie energii. To ekologiczny sposób na wygodny relaks!

Author

Comments are closed.

Pin It Nowoczesny przedpokój Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO https://www.gama-sklep.com.pl/a/143-meble-kuchenne-narozne