Bielizna wyszczuplająca kojarzy się wielu osobom z majtkami z wysokim stanem, które spłaszczają brzuch. W praktyce wyróżnia się więcej rodzajów bielizny wyszczuplającej, do tego może ona korygować także inne partie ciała, a wszystko po to, by każdej kobiecie pomóc modelować sylwetkę w taki sposób, jakiego potrzebuje. Spośród czego można wybierać?

Majtki

Wyróżnia się tutaj przede wszystkim zwykłe figi z podwyższonym stanem, które modelują między innymi brzuch i pośladki, ale wśród tego typu bielizny wyszczuplającej jest znacznie większy wybór. Jeżeli chce się wymodelować także biodra i w większym stopniu pośladki, to warto wybrać bokserki z podwyższonym stanem. Pod dopasowane ciuchy, szczególnie sukienki, warto wybrać bieliznę ciętą laserowo, ponieważ nie ma ona szwów i zupełnie jej nie widać pod ubraniem. Majtki wyszczuplające nie muszą być też kawałkiem zwykłego materiału – coraz częściej wykonuje się je w całości z koronek lub z ich dodatkiem, by prócz funkcjonalności bielizna wyszczuplająca była także piękna.

Body

Body wyszczuplające modeluje większą część ciała niż majtki, bywa także wygodniejsze, ponieważ pod ubraniem odznacza się znacznie mniej niż standardowe modele bielizny wyszczuplającej. Część kobiet obawia się jednak, że body będzie spłaszczało biust, co jest efektem niepożądanym. Wiele modeli ma więc wbudowany stanik, czasami z fiszbinami i możliwością optycznego powiększenia biustu. Dzięki temu sylwetka jest pięknie podkreślona przez bieliznę wyszczuplającą i nie wprowadza ona nowych zaburzeń wyglądu.

Halki

Bielizna wyszczuplająca w postaci halki jest stworzona pod sukienki. Można wybierać ją spośród różnych modeli – na ramiączkach z miseczkami, odcięciem zamiast miseczek, a nawet spódniczek, które korygują jedynie biodra i brzuch. Dzięki temu łatwo wybrać model, który najlepiej dopasuje się pod ubranie i oczekiwania kobiety, korygując to, na czym jej zależy.

Gorsety

Rzadko zauważa się, że do bielizny wyszczuplającej zalicza się również gorsety. Kojarzone są one dziś z niewygodą i ciasnotą, jednakże daleko im do dziewiętnastowiecznych odpowiedników. Obecnie gorsety są wygodne, dopasowane do ciała i pozwalają uzyskać talię osy, szczególnie te szyte na miarę. Dla kobiet nieprzekonanych do gorsetów powstały przypominające je w działaniu koszulki wyszczuplające, choć oczywiście ich efekt modelowania nie jest tak duży, jak w przypadku gorsetów – mają one mniejszą możliwość opinania ciała, do tego nie podkreślają one tak bardzo biustu jak sznurowane gorsety.

Więcej informacji znajdziesz na stronie bielizna wyszczuplająca.

Author

Comments are closed.

Pin It Hoker do kuchni z oparciem zobacz