Szukając innowacji do naszych kuchni nie sposób nie wspomnieć o nowoczesnych garnkach stalowych. Zestawy garnków tego typu są dzisiaj codziennością – cenimy je przede wszystkim za wysoką trwałość, ale również doskonałe parametry techniczne i ich wygląd. Garnki stalowe proponują nam topowi producenci. Jakie rozwiązania są szczególnie cenione?

Zestawy garnków od topowych producentów

Stal nierdzewna 18/10 to materiał wykorzystywany przez najlepszych producentów na rynku. Zestawy garnków ze stali tego typu nie tylko są zabezpieczone przed odkształcaniem i wysokimi temperaturami, ale również przed rdzą. Garnki stalowe sprzedawane są w zestawach składających się z kilku lub kilkunastu elementów – pamiętajmy o tym, że pokrywki liczone są jako osobne elementy! Garnki stalowe mogą posiadać w swoich dnach specjalistyczne dyski – ich zadaniem jest lepsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, jak również szybsze przygotowywanie potraw, a co za tym idzie: oszczędność energii. Garnki stalowe uzupełniane są o elementy pozwalające gotować wygodniej: miarki do odmierzania płynów, cedzaki i lejki. Doskonale przylegające pokrywki tworzone są z hartowanego szkła z niewielkim odpowietrznikiem. Garnki idealnie sprawdzą się na wszystkich typach kuchenek. 

W poszukiwaniu doskonałych smaków

Szukając idealnych garnków kuchennych nie zapominajmy również o patelni. Nowoczesne patelnie ceramiczne pozwolą nam na wydobycie wyjątkowych smaków i aromatów w kuchni. Smażenie jest przyjemnością: jedzenie nie przywiera, a dodatkowo możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, co znacząco wpływa na zmniejszenie kaloryczności potrawy. O wygodę w czasie smażenia zadbają profilowane, antypoślizgowe rączki, które pozwolą na pewny chwyt naczynia w czasie smażenia.

Author

Comments are closed.

Pin It