Twój taras wydaje się niekompletny? Wyposażonej w nowe meble altanie brakuje „tego czegoś”? W ogrodzie, tak samo jak we wnętrzach, nie może zabraknąć dodatków i dekoracji. To właśnie drobne, ale zarazem wyraziste akcenty nadają całości charakteru i podnoszą funkcjonalność przestrzeni. W jakie dodatki warto wyposażyć przydomową przestrzeń? Sprawdź nasze propozycje i tchnij życie w swój ogród!

Parasol – gustowna dekoracja i ochrona przed słońcem

Podstawowym wyposażeniem każdego ogrodu jest parasol przeciwsłoneczny. Nowoczesne modele, na przykład parasole dostępne na stronie gardenspace.sk/zahradne-slnecniky, pełnią w ogrodzie podwójną funkcję: skutecznej bariery dla szkodliwego promieniowania UV oraz eleganckiej dekoracji. Solidne, wzmacniane parasole z imponującymi czaszami wpisują się w trendy obowiązujące  w modnych ogrodach. Wyposażone są w zaawansowane mechanizmy umożliwiające wygodną regulację czaszy. Bez żadnego wysiłku możesz ją obracać i przechylać, bez konieczności przesuwania całego parasola.

Paleniska gazowe – romantyczny klimat

Kochasz delektować się widokiem rozgwieżdżonego nieba, siedząc w ulubionym fotelu na tarasie? Każdy wieczór spędzony w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy, kiedy ustawisz obok mebli palenisko gazowe. Urządzenie zasilane gazem daje efekt naturalnego ogniska. Palący się ogień nie wytwarza dymu ani iskier, więc nie stwarza żadnego zagrożenia.

Lampy solarne – ekologiczne rozwiązania

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na estetykę i funkcjonalność zewnętrznej strefy jest oświetlenie. W ogrodzie klasyczne, zasilane elektrycznie lampy nie zdają egzaminu. Znacznie lepiej sprawdzą się modele zasilane tym, czego na zewnątrz jest pod dostatkiem – słońcem.

Author

Comments are closed.

Pin It