Urządzając dużą kuchnię, należy podjąć wiele ważnych decyzji, które będą wpływać na komfort podczas gotowania: kształt mebli, materiały, rozmieszczenie urządzeń, szerokość blatów… Modnym akcentem urozmaicającym aranżację i dodającym jej atrakcyjności jest wyspa kuchenna. Jednak samodzielne stworzenie projektu kuchni z wyspą wymaga doświadczenia, wiedzy i kreatywności. Warto więc powierzyć to zadanie fachowcom. Czy warto zdecydować się na kuchnię na wymiar z wyspą? Sprawdź!

Zalety kuchni z wyspą

Wyspa kuchenna jest ciekawym elementem podnoszącym walory kuchni. Doskonale sprawdza się w domach o otwartym układzie. Wyspa płynnie łączy obie strefy – kuchenną i salonową. Może pełnić wiele funkcji: dodatkowego miejsca do przechowywania, stołu jadalnianego, dodatkowej powierzchni roboczej. Nierzadko na wyspie montowany jest zlewozmywak albo płyta kuchenna, co pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie głównej zabudowy.

Chcesz wyposażyć w wyspę małą kuchnię? Lepiej zastanów się dwa razy! Dodatkowy element zabudowy zajmuje sporo miejsca. Wyspa ustawiona na środku niewielkiej kuchni uniemożliwi swobodne poruszanie i przytłoczy przestrzeń.

Kuchnia na wymiar z wyspą – wnętrze skrojone na miarę oczekiwań

Zaprojektowanie kuchennego wnętrza wymaga wiedzy i doświadczenia. Samodzielne stworzenie planu zabudowy przy pomocy dostępnych w sieci programów nie jest łatwe. Jeśli chcesz uniknąć błędów i zaoszczędzić czas, skorzystaj  z pomocy firmy specjalizującej się w projektowaniu. Kuchnie na wymiar z wyspą projektowane na specjalne zamówienie są dostosowane do danego wnętrza i indywidualnych potrzeb.

Author

Comments are closed.

Pin It