Jak sprawić, by codzienne gotowanie było przyjemnością? Okazuje się, że niezbędne są nowoczesne garnki i patelnie. Współcześnie projektanci stale poszukują innowacyjnych rozwiązań, aby proces gotowania był jeszcze prostszy i bardziej intuicyjny. Co zaproponują nam dzisiaj?

Garnki dopasowane do konkretnych potrzeb

Szukając idealnego kompletu garnków przede wszystkim warto zastanowić się nad własnymi potrzebami. W sklepach takich jak gerlach.pl znaleźć można komplety składające się z kilku lub kilkunastu elementów – da to możliwość dobrania zestawu do własnych oczekiwań. W kompletach znajdują się niewielkie rondelki, jak również garnki odpowiednie do gotowania większej ilości zup. Wśród najchętniej wybieranych kolekcji wymienia się komplety stalowe – garnki ze stali nierdzewnej 18/10 to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Stal nierdzewna 18/10 zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem. Garnki takie na długi czas zachowają doskonały wygląd. Dbając o bezpieczeństwo użytkowników projektanci zaproponowali również profilowane uchwyty i rączki, które nie przewodzą ciepła.

Smaż ulubione dania na patelniach ceramicznych

Wielu z nas ceni sobie smak i aromat smażonych potraw – niestety, zdajemy sobie również sprawę, że dania takie są bardziej kaloryczne od potraw gotowanych. Czy musimy z nich rezygnować? Zdecydowanie nie – warto wymienić stare patelnie na nowoczesne patelnie ceramiczne czy teflonowe. Patelnie tego typu posiadają dno wyściełane powłokami – dzięki nim minimalizowane jest ryzyko przywierania potraw do dna, jak również możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Patelnie takie uzupełnia się też o profilowane rączki wykonywane z materiałów antypoślizgowych. Dzięki nim codzienne korzystanie z patelni będzie znacznie bezpieczniejsze i wygodniejsze!

 

 

Author

Comments are closed.

Pin It