Odpoczynek we własnym ogrodzie to wspaniały pomysł na relaks. W aranżacji niewielkich przestrzeni ogrodowych czy tarasowy pomogą funkcjonalne meble. Zestaw ogrodowy 4-osobowy to strzał w dziesiątkę, kiedy poszukiwane są meble praktyczne, eleganckie i trwałe. Jaki zestaw wybrać, by cieszyć się wysokim komfortem i jakością?

Technorattanowy zestaw ogrodowy 4-osobowy w cieniu parasola

Meble technorattanowe są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych – meble takie odznaczają się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, ale również ścieranie czy wilgoć. Doskonały wygląd sprawia, że zestaw ogrodowy 4-osobowy może być wykorzystany zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i klasycznych. Meble technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, dzięki czemu podnoszenie elementów kolekcji nie sprawi problemów. Okrycie mebla to plecionka syntetyczna – materiał ten jest zabezpieczony przed wilgocią, ścieraniem czy płowieniem. Zestaw ogrodowy 4-osobowy wykonany z tego materiału pozwoli do woli cieszyć się latem i wypoczynkiem blisko natury. Chcąc zapewnić sobie komfort, warto również pomyśleć o praktycznym parasolu ogrodowym – nowoczesne parasole zaskoczą przemyślaną konstrukcją, licznymi punktami regulacji oraz obszerną czaszą.

Zestaw ogrodowy 4-osobowy w konstrukcji modułowej

Niebanalną formą aranżacji przestrzeni wypoczynkowej są meble modułowe. Zestaw ogrodowy 4-osobowy może składać się z dwóch sof lub też kilku elementów, które mogą być łączone ze sobą przy pomocy niewielkich złączek. Meble modułowe to ciekawa propozycja dla osób kreatywnych, które cenią sobie możliwość zaprowadzania zmian w przestrzeni wypoczynkowej. Meble takie są niezwykle lekkie, co jest zasługą zastosowania aluminiowych stelaży malowanych proszkowo.

 

 

 

Author

Comments are closed.

Pin It Hoker do kuchni z oparciem zobacz