W sieci możemy kupić niemal wszystko, począwszy od podstawowych produktów spożywczych, poprzez ubrania i kosmetyki, na kosztownym sprzęcie kończąc.  Co ciekawe, za pośrednictwem Internetu możemy nie tylko zaopatrzyć się w dobra materialne, ale również wykupić usługi. W ostatnim czasie znacząco wzrosła internetowa sprzedaż polis OC i AC. Czy wirtualne podpisanie umowy z ubezpieczycielem jest dla nas korzystne i, co najważniejsze, bezpieczne? Sprawdź nasze rady!

Bezpieczeństwo przede wszystkim 

Podpisanie umowy bez obecności w biurze wiąże się z koniecznością udostępnienia na danej stronie szczegółowych danych osobistych. Obawiasz się, że poufne informacje trafią w niepowołane ręce? Bez obaw – strony profesjonalnych towarzystw ubezpieczeniowych (podobnie jak np. banków, z których z pewnością regularnie korzystasz) są starannie zabezpieczone i szyfrowane.

Przejrzystość oferty

Mimo tego, że zakres podstawowej polisy OC jest regulowany prawnie, to każda firma samodzielnie ustala ceny swoich usług. Dostępne w sieci kalkulatory OC pozwalają Ci szybko sprawdzić warunki proponowane przez czołowych ubezpieczycieli. Aby przekonać się, jaką wysokość będzie miała składka w danym towarzystwie, wystarczy uzupełnić prosty „kalkulator”.  Funkcjonalne narzędzie pozwoli Ci znaleźć najkorzystniejszą cenowo ofertę.

Gdzie warto szukać?

Kupując polisę ubezpieczeniową w sieci, pamiętaj o tym, aby ufać jedynie sprawdzonym firmom od lat świadczącym swoje usługi. Ciekawą, nowoczesną ofertę znajdziesz na stronie beesafe.pl. Towarzystwo ubezpieczeniowe z grupy Compensa oferuje doskonałe warunki oraz umożliwia szybki kontakt przez aplikację. 

Author

Comments are closed.

Pin It